KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689259
nr 1268 9259
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 60x120 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:53:00